آخرین مطالب

چهارشنبه 29 آبان 1392
12:30


پیروزی پرگل مقابل لبنان / صعود به جام ملت‌های آسیا


تیم‌ ملی ایران با پیروزی پرگل مقابل لبنان به جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۵ استرالیا صعود کرد.پیروزی پرگل مقابل لبنان / صعود به جام ملت‌های آسیا

تيم‌هاي ملي فوتبال ايران و لبنان از هفته پنجم رقابت‌هاي مقدماتي جام ملت‌هاي 2015 آسيا از ساعت 19 امشب در ورزشگاه بدون تماشاگر کميل شمعون به مصاف هم رفتند که اين ديدار با نتيجه 4 بر يک به سود تيم ملي ايران به پايان رسيد تا به اين ترتيب تيم ملي کشورمان در فاصله يک هفته مانده به پايان رقابت‌هاي مقدماتي جام ملت‌هاي آسيا 2015 استراليا صعود خود به اين رقابت‌ها را قطعي کند.
اين ديدار به خاطر ناآرامي‌هاي امروز بيروت و انفجار بمب در مقابل سفارت ايران در لبنان و با تصميم ناظر کنفدراسيون فوتبال آسيا بدون تماشاگر برگزار شد.
تيم ملي ايران با کسب 3 امتياز اين ديدار با 13 امتياز به عنوان تيم صدرنشين گروه دوم راهي رقابت‌هاي جام ملت‌هاي آسيا شد، ضمن اينکه در اين گروه کويت نيز تا دقيقه 89با نتيجه 3 بر يک از تايلند پيش است که در صورت حفظ برتري کويتي‌ها در اين ديدار، اين تيم هم با 9 امتياز جواز حضور در جام ملت‌هاي آسيا را کسب خواهد کرد.
از گروه دوم ايران و کويت صعود کردند و لبنان و تايلند از دور رقابت‌ها کنار رفتند تا ديدارهاي هفته پاياني اين گروه جنبه تشريفاتي داشته باشد.
تان هاي، داور چيني قضاوت اين ديدار را برعهده دارد. اين داور به بلال شيخ النجارين از لبنان و رضا حقيقي از ايران کارت زرد نشان داد.
*ترکيب تيم ملي ايران:
دانيال داوري، سيد جلال حسيني (63- مازيار زارع)، حسين ماهيني، اميرحسين صادقي، مهرداد بيت‌آشور، رضا حقيقي (محمد نوري)، جواد نکونام، اشکان دژاگه (72- قاسم حدادي‌فر)، عليرضا جهانبخش، مسعود شجاعي و رضا قوچان‌‌نژاد

نام:
ايميل: