آخرین مطالب

دوشنبه 20 آبان 1392
12:30


مداحی هافبک میانی سرخ ها در قم !


بعد از  مداحی  سید مهدی سیدصالحی مهاجم گلزن پرسپولیس در برنامه  زنده تلویزیونی  ویتامین 3، رضا حقیقی شاندیز هافبک میانی سرخ ها هم  در ایام عزاداری امام  حسین (ع)  مداحی  کرد.مداحی هافبک میانی سرخ ها در قم !

شب چهارم ماه محرم و قبل از اینکه حقیقی با تیم ملی به تایلند برود این بازیکن پرسپولیس در هیات خادم الرضای شهر قم حاضر شد و  بعد از اینکه کربلایی جواد مقدم یکی از مداحان معروف  مداحی کرد  نوبت به حقیقی رسید تا او از آن لحظه تا پایان مراسم در وصف امام حسین و اهل بیتش مرثیه سرایی کند.

رضا حقیقی در خصوص مداحی‌اش در مراسم‌های عزاداری حسینی اظهار داشت: همیشه افتخارم این بود که در ایام حسینی برای حسین و یارانش مداحی کنم و این افتخار در زندگی همیشه نصیبم شده که مطمئن باشید تا آنجایی که بتوانم و خدا به من عزت دهد همیشه این موضوع را در دستور کار خودم قرار می‌دهم.

وی افزود: من شیفتگی خاصی به حسین و یارانش دارم و در زندگی‌ام همیشه ائمه اطهار از جمله حضرت امام حسین و یارانش جایگاه ویژه‌ای داشته‌اند، مطمئن باشید تا نفس داشته باشم همیشه برای حسین و یارانش می‌خوانم.

وی در پاسخ به سؤالی که فکر می‌کردی در قم این همه استقبال از تو شود، گفت: من از مداح اهل بیت آقای مقدم تشکر می‌کنم، مردم به من لطف دارند و خدا را شکر توانستم در مراسم عزاداری آنها چند دقیقه‌ای نقش داشته باشم. واقعا این کوچک‌ترین کاری بود که از دستم برمی‌آمد و به همه مردم افتخار می‌کنم که این طور برای حسین و یارانش پرشور عزاداری می‌کنند.

 

 

 

دانلود

نام:
ايميل: