آخرین مطالب

سه شنبه 14 آبان 1392
12:30


تيم ملي ووشو نايب قهرمان جهان شد


تيم ملي ووشوي ايران عنوان نايب قهرماني دوازدهمين دوره رقابت‌هاي مسابقات جهان را کسب کرد.تيم ملي ووشو نايب قهرمان جهان شد

دوازدهمين دوره رقابت‌هاي قهرماني جهان در کوالالامپور مالزي در حالي امروز(سه‌شنبه) به پايان رسيد که تيم ملي ايران با کسب هفت مدال طلا و سه برنز براي سومين دوره عنوان نايب قهرماني جهان را کسب کرد.
در پايان مسابقات چيني‌ها با 17 طلا و يک نقره عنوان قهرمان، تيم مالزي هم با چهار طلا، شش نقره و سه برنز در جايگاه سوم ايستاد.
امروز(سه‌شنبه) در بخش سانداي مردان در وزن 65 کيلوگرم محسن محمد سيفي در ديدار فينال در دو راند پياپي نماينده ويتنام را شکست داد و اولين طلاي ايران را در رقابت‌ها کسب کرد.
در وزن 80 کيلوگرم امير فضلي نيز با شکست دو بر صفر نماينده روسيه دومين طلاي ايران در رقابت‌هاي امروز بود.
در وزن 85 کيلوگرم حميدرضا قلي پور نيز با شکست دادن ووشوکار روسي طلا گرفت. قلي پور براي کسب اين طلا به ترتيب ووشوکاران مالزي، استراليا و اوکراين را شکست داده بود.
در بخش تالو و در فرم دوئيلين تيم ايران با 9.68 امتياز مدال طلا را کسب کرد. در اين فرم فيليپين با 9.62 امتياز دوم شد، تيم‌هاي کره جنوبي و هنگ کنگ با 9.61 به صورت مشترک در جاي سوم ايستادند. در دوئيلين دختران هم تيم ايران با 9.57 امتياز چهارم شد.
در اين بخش اوکراين با 9.61 امتياز قهرمان شد و ماکائو و هنگ کنگ به صورت مشترک با 9.60 امتياز در جاي دوم قرار گرفتند.
روز گذشته(دوشنبه)در بخش سانداي بانوان هم الهه منصوريان، مريم هاشمي و شهربانو منصوريان به ترتيب سه طلا کسب کرده بودند.

نام:
ايميل: