آخرین مطالب

شنبه 19 بهمن 1392
12:30


استقلال و پرسپولیس تا ۲۰ فروردین ۹۳ واگذار می‌شوند!


رئیس سازمان خصوصی‌سازی کشور از واگذاری ۲ باشگاه استقلال و پرسپولیس تا ۲۰ فروردین سال آینده خبر داد.استقلال و پرسپولیس تا ۲۰ فروردین ۹۳ واگذار می‌شوند!

به نقل از پايگاه اطلاع رساني وزارت ورزش و جوانان، سال ها است که بحث واگذاري 2 باشگاه استقلال و پرسپوليس نه تنها دغدغه دولت و مسئولان ورزشي کشور بلکه دغدغه بسياري از هواداران بوده است. اکنون سازمان خصوصي‌سازي به صورت جدي پيگير واگذاري سهام اين دو باشگاه پرطرفداراست.
عبدالله پورحسيني رئيس سازمان خصوصي سازي از جديت کار قيمت گذاري برند باشگاه هاي استقلال و پرسپوليس گفت: اين اقدام به صورت کاملا جدي در دستور کار ما قرار دارد، اما صورت هاي مالي اين دو باشگاه به شدت دچار مشکل است. متاسفانه صورت هاي مالي حسابرسي نشده هستند و اگر بررسي شوند به دليل وجود ابهام مردود خواهند شد و نمي تواند مورد استناد کارشناسان رسمي قيمت گذاري قرار گيرد.
با وجود تمامي اين مشکلات پورحسيني از روش هاي واگذاري اين 2 باشگاه گفت: در اين شرايط براي واگذاري شرکت و بنگاه روش هايي نيز وجود دارد. شايد تنها محدوديت ما ورود اين باشگاه ها به فرابورس بود، با اين حال دوستان مان در تلاشند در بازار سوم بورس و فرابورس آن ها را عرضه کنند و اگر اين عرضه مقدور نشد سال آينده با اجازه مجلس و خارج از بورس در قالب مزايده آن ها را واگذار خواهيم کرد.
رئيس سازمان خصوصي سازي صحبت هاي خود را با اعلام تاريخ ضرب العجلي واگذاري 2 باشگاه استقلال و پرسپوليس پايان داد و گفت: اميدواريم تا 20 فروردين ماه سال 93 اين دو باشگاه را واگذار کنيم تا به تعطيلات پايان فصل و جام جهاني نکشد.

نام:
ايميل: