آخرین مطالب

جمعه 1 آذر 1392
12:30


جنگ نرم جدید علیه ایران و راه اندازی شبکه «من و تو»


شبکه من و تو از ۲۸ اکتبر (۶ آبان) برنامه های خود را بر روی ماهواره فرستاده است و با جهت گیری برنامه‌های تفریحی عملا مکمل شبکه هایی همچون «فارسی وان» است. این شبکه متعلق به شرکت تلویزیونی مرجان (Marjan Television Network) است و از بریتانیا پخش می شود.جنگ نرم جدید علیه ایران و راه اندازی شبکه «من و تو»

دولت بریتانیا پیش از این با راه اندازی شبکه تلویزیونی بی بی سی فارسی با دخالت های مکرر در امور داخلی ایران، زمینه ساز فتنه شده بود.

جنگ نرم جدید علیه ایران و راه اندازی شبکه «من و تو»

جنگ نرم جدید علیه ایران و راه اندازی شبکه «من و تو»

“من و تو” که با انتخاب این نام عملا تعامل و ارتباط بیشتر را با مردم ایران خواستار است سیاست خود را پخش فیلم، سریال، اخبار، گزارش و برنامه‌های متنوع دیگر اعلام کرده است.

همچنین در تصویر تبلیغاتی که در سایت این شبکه قابل دسترسی است و روز افتتاح آن را اعلام می کند، زن و مرد جوانی با پوشش زننده به هم خیره شده و الگوی انسان غربی را به نمایش می گذارند.

یاد آور می شود مخاطب هدف این شبکه مادران و زنان جامعه ایران است و در این راستا سعی شده است با چاشنی هایی از جمله آشپزی، طنز و حتی رقص به جذب مخاطب هدف خود بپردازند. استفاده از خوانندگان خارج نشین و کپی برداری از برنامه های شبکه های انگلستان دیگر استراتژی این شبکه است به نحوی که برنامه “بفرمایید شام” با خرید امتیاز آن از شبکه تلویزیونی آی تی وی سراسری (ITV Global) بریتانیا آماده پخش شده است. این شبکه با رویکردی کاملا ضد ایرانی حتی در تیتر یک اخبار سایت خود، خبری را با عنوان “پشتیبانی جمهوری خواهان از حملۀ نظامی به ایران” آورده که کاملا دست های چدنی از پشت دستکش مخملین آنرا هویدا می کند.

نام:
ايميل:

Table './ahaad_cms/mhk_log_statistics' is marked as crashed and should be repaired