آخرین مطالب

دوشنبه 29 مهر 1392
12:30


زندگی موبایلی از انقلاب تا اعتیاد(کاری از واحد سایبری)


تلفن‌های همراه در این سالها پیشرفت چشم‌گیری داشته‌اند یعنی از سال ۲۰۰۷ به بعد پیشرفت بسیار زیادی داشته‌اند و بصورت عجیبی هوشمند شده‌اند و یکی از این تلفن‌های همراهی که باعث انقلاب در گوشی‌های همراه شد آیفون می‌باشد که انقلابی در تلفن‌های همراه هوشمند ایجاد نمود .
این اینفوگرافیک شما را به گردش زمانی ۳۸ سال قبل یعنی زمانی که آقای دکتر مارتین کوپر که اولین تماس خود را با موبایل انجام داد و تا حال آی‌فون معرفی شده است ، می برد.

 زندگی موبایلی از انقلاب تا اعتیاد(کاری از واحد سایبری)

انقلاب تلفن های هوشمند

از سال 1993 تکنولوژی تلفن های هوشمند به سطحی رسیده است که حتی در خواب هم قابل تصور نبود.این اینفوگرافیک نگاهی دارد به تاریخچه تلفن های هوشمند و روند پیشرفت و توسعه آنها در طول چندسال اخیر.

 

 

گوشی هوشمند در 60 ثانیه

 

 

میزان استفاده از گوشی هوشمند

با فراگیر شدن گوشی های هوشمند، استفاده و کاربرد های این وسیله بیش از پیش شده است. این اینفوگرافیک میزان استفاده از گوشی های هوشمند به تفکیک فعالیت های مختلف ، نشان می دهد

گسترش استفاده از موبایل

آیا تا بحال پیامک‌هایتان را مرور کرده‌اید؟ اگر این کار را کرده‌اید احتمالا به نتیجه‌ای مشابه نظرسنجی ما خواهید رسید . تلفن همراه یکی از اعضای بدن جوانان و نوجوانان شده‌اند.اینفوگرافیک پیش رو به بررسی میزان استفاده جوانان از تلفن های همراه و کاربرد های آن می پردازد .

 

همیشه متصل|یک روز در زندگی دیجیتال

این واقعیتی است در زندگی دیجیتالی افرادی که از زمان بیدار شدن از خواب و تا پاسی از شب در فضای مجازی هستند و این امر یکی از قوانین دیجیتال شده است، گوشی‌های هوشمند، شبکه‌های اجتماعی، دنبال کردن اخبار آنلاین، توییت کردن و چت کردن، تماشای فیلم در یوتیوب یکی از عوامل روزمره هر کسی که در فضای مجازی سیر می‌کند است و حتی بازی کردن هم یکی از امور روزمره ما هستند و ما را به نوعی معتاد به اینترنت و تکنولوژی کرده‌اند.

 

 

یک روز در زندگی مادران آنلاین

 

و در اخر مثال از زندگی یک مادر انلاین

 

 کارشناسان سایبری و روان‌شناسان تاکید کرده‌اند؛ جهت جلوگیری از اعتیاد به گوشی‌های همراه، بایستی هر از گاهی گوشی خود را خاموش نگه دارید.

شاد پیروز باشید

نام:
ايميل:

Table './ahaad_cms/mhk_log_statistics' is marked as crashed and should be repaired