آخرین مطالب

یکشنبه 10 شهریور 1392
12:30


نفرت : عنوان جلسه رهپویان وصال


بیانیه کانون فرهنگی رهپویان وصال شیراز در خصوص فجایع مرگبار جهانی اخیر

 نفرت : عنوان جلسه رهپویان وصال

 صوت سخنرانی حجت الاسلام انجوی نژاد با موضوع "نفرت":

http://www.rahpouyan.com/pageSound.asp?tid=3520

 متن بیانیه:

بسم الله الرحمن الرحیم
فرمانده محترم کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

سردار سرلشکر بزرگوار عزیز جعفری
سلام علیکم

بار دیگر شاهد به خاک و خون کشیده شدن مردمی بی گناه اعم از زن و کودک در گوشه ای از جهان اسلام هستیم. در این میان چند روزی است که صدای کم جوهره ناقوس جنگ علیه ملتی مستقل ، از طرف چند کشور استعمارگر به سرکرده گی حاکمان شیطان صفت امریکا و متحدان غربیان به گوش می رسد.
کشورهایی که در سوابق خود جز جنگ ، کشتار و تاراج ثروتهای ملی سایر کشورها، چیز دیگری در پرونده ندارند.
نمونه بارز آن حمله به امتهای بی پناه، مانند ویتنام ، افغانستان، عراق و سایر کشورهایی می باشد که نتیجه آن فقط کشتار میلیونها انسان بی گناه به دلایل واهی بوده است.
در این روزها جنگ رسانه ای دوش به دوش جنگ نظامی، علیه مردم و دولت قانونیِ سوریه قربانی می گیرد و دولتهای غربی و مرتجع عرب با استفاده از بازوهای رسانه ای خود در حال مقدمه چینی برای تحقق گزینه نظامی علیه مردم سوریه هستند.
امریکا بر اساس ادعای دروغین جنگ با تروریست، مسلمانان بسیاری را در این سالهای اخیر به خاک و خون کشیده و با این ادعا در بحران سوریه به حمایت از گروههای تکفیری برخاسته است .
بی شک ادعای امریکا مبنی بر استفاده ارتش سوریه از سلاح های شیمیایی، بهانه واهی و دروغین دیگری برای مداخله نظامی در سوریه و حمایت از گروههای تکفیری و جلوگیری از پیروزی های پی در پی دولت این کشور و مقاومت است .
لذا بدینوسیله ما اهالی و جوانان شیراز آمادگی خود را جهت اعزام و جهاد رو در رو با کفار بر طبق اجازه ولایت رسماً اعلام نموده و مُصرانه از شما درخواست داریم شرایط اعزام ما را برای رویارویی با دشمن فراهم بفرمائید.

 صوت بیانیه :

 دانلود صوت
 

نام:
ايميل: